top of page

BMW 316i E36
Silnik 1.6 Benzyna  102KM
VIN: WBACA11010EL35444
Rok produkcji 1991
Przebieg 26.000km
Cena 39.900 PLN

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20'letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny. Oferujemy zakup samochodu od firmy, z fakturą sprzedaży i polskim dowodem rejestracyjnym.

 

​Unikatowy egzemplarz BMW E36 ze względu na stan zachowania, przebieg, oraz pochodzenie z polskiego salonu.

Samochód wygląda, jeździ i pachnie niemal jak nowy.

Ostatnie lata spędził w większej kolekcji wyjątkowych samochodów.

Lakier fabryczny. Drobne zarysowania jedynie na zderzakach.

Mankamentem jest odklejona podsufitka.

-Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin lub Opole. Możliwy jest również transport pod adres Nabywcy lub serwisu i decyzja o zakupie po oględzinach na miejscu.
-Rezerwacja słowna jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu - 1 dzień. Rezerwacja na dłuższy termin jest możliwa wyłącznie na podstawie zadatku o wartości 5% ceny samochodu.
-Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
-UWAGA - Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów. Osoby przyjeżdżające bez uprzedniego kontaktu mogą pozostać nieobsłużone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

bottom of page