top of page

Lexus UX250h Omotenashi
Silnik 2.0 Benzyna + hybryda 184KM
VIN: JTHY65BH702027698
Rok produkcji 2019
Przebieg 30.000km
Cena 167.000 zł 

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny.

Lexus UX250h w najwyższej wersji wyposażenia OMOTENASHI, przebieg zaledwie 30 tys. km.

 

Do napędu służą dwa silniki - dwulitrowy benzynowy i elektryczny - o łącznej mocy systemowej wynoszącej 184 KM. Silnik elektryczny pomaga podczas przyspieszania oraz umożliwia jazdę bez emisyjną, gdy tylko to możliwe. Zdejmiesz nogę z gazu lub jedziesz z niewielką prędkością i auto napędzane jest tylko prądem. W Lexusie nie trzeba martwić się o ładowanie baterii, która jest uzupełniana automatycznie - energią z hamowania lub przez silnik spalinowy. Prowadzi się wyjątkowo płynnie, przyśpiesza natychmiastowo bez zwłoki. Realne spalanie waha się od 5-6L/100km.

  

Samochód w perfekcyjnym stanie, praktycznie jak nowe, w środku nadal pachnie nowym Lexusem, stan zadowoli najbardziej wymagającą osobę, bardzo doinwestowane bez jakichkolwiek kosztów do poniesienia po zakupie.

Kupiony w salonie Lexusa w Niemczech, gdzie pierwszy właściciel zostawił auto w rozliczeniu przy zakupie nowego.

Pojazd pomimo małego przebiegu, przechodził co rok przeglądy w tym samym, jednym, salonie Lexusa. Czysta historia do sprawdzenia w każdym ASO Lexus/Toyota.

Absolutnie bezwypadkowy, bezkolizyjny, fabryczny lakier na całym pojeździe. Zachęcam na oględziny umówić się w ASO Lexus. 
Stan lakieru można określić jako perfekcyjny, nałożona został w tym miesiącu 5 letnia powłoka ceramiczna na całe auto wraz z kołami. Foliami ppf zostały zabezpieczone newralgiczne elementy typu lampy, emblematy itp. Na szybach położone powłoki hydrofobowe. Szyby profesjonalnie przyciemnione, w zgodzie z przepisami. Ponadto na elementy chromowane nałożona została czarna połyskowa folia ppf. (tzw. Dechroming), chromy pod folią są w perfekcyjnym stanie(odpowiednia dokumentacja fotograficzna do wglądu). Oczywiście folie można ściągnąć w każdej chwili, przywracając autu oryginalny wygląd, choć osobiście uważam że aktualny wygląd jest niespotykany i bardzo atrakcyjny.

W lutym 2024 został wykonany test baterii hybrydowej, dający gwarancje na następny rok.(ASO Lexus Rybnik) oraz wykonana aktualizacja systemu z wczytaniem najnowszych map nawigacji oraz Android Auto i Carplay. Wykonując następny przegląd w ASO Lexus można przedłużyć gwarancje na auto do 10 lat lub 185tyś km.

Jak już wspomniałem jest to najwyższa dostępna wersja wyposażenia Omotenashi, z ważniejszych elementów można wymienić:
- tapicerka ze skóry naturalnej, 
- elektrycznie sterowane fotele z pamięcią ustawień dla kierowcy, podgrzewane oraz wentylowane z opcją automatycznego działania, 
- kierownica elektrycznie sterowana z pamięcią, podgrzewana z opcją automatycznego działania. 
- 13-głośnikowy system audio Mark Levinson Premium Surround 
- światła fullLED adaptacyjne (typu matrix)
- duży ekran multimedialny 10,3 cala z najnowszymi mapami nawigacji fabrycznej,
- kamery 360
- HEAD-UP DISPLAY kolorowy wyświetlacz na przedniej szybie.
- kayless, system obsługi bezkluczykowej
- szyberdach
- elektrycznie składane lusterka z automatyką.
- ładowarka indukcyjna dla smartfona.
- 3 kluczyki, z czego jeden w formie karty kredytowej.
- wszelkiego rodzaju systemy bezpieczeństwa oraz wspomagania kierowcy: - Aktywny tempomat, - Asystent pasa ruchu, - System ochrony przedzderzeniowej, - Asystent rozpoznawania znaków drogowych, - System monitorowania martwego pola, - System monitorowania ruchu poprzecznego podczas cofania i wiele innych.

Do samochodu w powyższej cenie 1 zestaw oryginalnych czarnych felg: 18cali – lato, jest możliwość zakupu z drugim kompletem kół (17cali zima, widocznym na kilku zdjęciach), wszystkie opony z bieżnikiem około 7-8mm. Wtedy cena 170tyś zł.

Pojazd ma niedawno założone dodatkowe niefabryczne, najnowsze zabezpieczenie CAN, uniemożliwiające kradzież auta na wszystkie znane dotychczas metody.
Dodatkowo zamontowany wysokiej jakości rejestrator 2 kanałowy (kamery przód i tył) z matrycą STARVIS 2, monitorujący auto w trybie parkingowym z dostępem podglądu z kamer on-line i powiadomieniem na telefon w razie jakiegokolwiek zdarzenia.

 

Sprzedaż na umowę kupna-sprzedaży.
Samochód jest w ciągłej eksploatacji przebieg może nieznacznie wzrosnąć.
Auto do obejrzenia w Opolu. Zapraszam do kontaktu zainteresowane osoby.

Telefon kontaktowy: 500 29 22 99


-Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
 
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo zachowania należytej staranności, firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

bottom of page