top of page

DODGE RAM 1500 SPORT LARAMIE 4x4
Silnik 5.6 Benzyna  401KM
VIN: 1C6SRFJTXMN656880
Rok produkcji 2021
Przebieg 73.000km
Cena 198.000 zł

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20'letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, oraz sieć stałych Klientów, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny. Jesteśmy odpowiedzialni za stan pojazdu jaki przekazujemy w ręce Klienta.

Samochód sprowadzony z USA w 2023 roku z uszkodzonym zderzakiem i amortyzatorem. Żaden element blacharski nie był naprawiany, lakierowany, ani odkręcany. Fabryczny lakier w stanie idealnym.
Zawieszenie wymienione na akcesoryjne, regulowane i zestrojone:
-Amortyzatory FOX internal bypass o średnicy 2.5 cala z regulacją odbicia i dobicia. Sztyca 22mm drążona. Zbiornik aluminiowy z radiatorem. Coilover z regulacją wysokości osi przedniej. Sprężyna 650lb/on. 12" długości. Lift +2
Dzięki temu samochód jest niezwykle komfortowy.
Samochód dostępny od ręki i gotowy do jazdy.

​​​-Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin, Opole, Gliwice.
-Możliwość dostawy pod adres (po przedpłacie kosztu transportu)
-Rezerwacja telefoniczna możliwa wyłącznie na czas dojazdu.
-Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
-UWAGA - Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów, dlatego przed przyjazdem prosimy o rezerwację terminu. Oględziny samochodu są możliwe 7 dni w tygodniu w godzinach 8-20, wyłącznie dla umówionych Klientów.

Termin oględzin można zarezerwować drogą telefoniczną pod numerem: 
1)  509 087 557
2)  795 516 185 
Lub E-mail:  biuro@komfort-trans.pl 
 
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo zachowania należytej staranności, firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

bottom of page