top of page

TOYOTA CELICA Convertible 4WS
Silnik 2.0 Benzyna  165KM
VIN: ST1830050656
Rok produkcji 1992
Przebieg 121.000km
Cena 29.900 zł (FV-23%)

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny. Jesteśmy odpowiedzialni za stan pojazdu, jaki przekazujemy w ręce Klienta.

34 lata temu wyprodukowano pierwszy na świecie kabriolet z układem kierowniczym 4WS (4 koła skrętne) i była to właśnie Toyota Celica Convertible 4WS, oferowana wyłącznie na rynek japoński (wyłącznie wersja RHD)

Oferowany egzemplarz ostatnie lata spędził w większej kolekcji wyjątkowych samochodów. Jest zarejestrowany i ubezpieczony, jednak ostatnie okresowe badanie techniczne przeszedł w 2019 roku i od tego czasu nie był użytkowany. Samochód odpala i jeździ. Silnik pracuje równo i cicho. Skrzynia biegów pracuje prawidłowo. Wnętrze jest czyste i zadbane. Mechanizm dachu jest sprawny, a poszycie dachu w idealnym stanie.

UWAGA!  Samochód wymaga ogólnego przeglądu technicznego, dużego serwisu oraz konserwacji. W związku z powyższym samochód sprzedajemy jako niesprawny.

Faktura Vat-23% / Cena 29.900 zł brutto.

-Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin, Opole, Gliwice.
-Możliwość dostawy pod adres (po przedpłacie kosztu transportu)
-Rezerwacja telefoniczna jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu.
-Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
-UWAGA - Brak normatywnych godzin otwarcia. Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów. Osoby przyjeżdżające bez uprzedniego kontaktu mogą pozostać nieobsłużone.

 
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo zachowania należytej staranności, firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

bottom of page